On Running Buty biegowe męskie CLOUD DIJON

ON Running

Nowy produkt

Buty On Running CLOUD to model doceniony przez miliony miejskich użytkowników. Zaprojektowano je z myślą o całodziennym wykorzystaniu i poprawie efektywności ruchu. 

599,00 zł

sprawdź koszt dostawy

24 szt.

Darmowa dostawa

Jeśli kwota Twojego zamówienia przekroczy 250 zł za wysyłkę nie zapłacisz ani złotówki.

Ekspresowa wysyłka 24h

Wysyłki zazwyczaj realizujemy w 24h od zakupu!*

*Nie dotyczy produktów na zamówienie lub z ograniczoną dostępnością.

AŻ 30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni, aby zwrócić zakupiony produkt, jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupu.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Buty On Running CLOUD to model doceniony przez miliony miejskich użytkowników. Zaprojektowano je z myślą o całodziennym wykorzystaniu i poprawie efektywności ruchu. Nie straszny im będzie także wypad za miasto czy krótki trening przed pracą. Bez względu na okoliczności mają zapewniać wysoki poziom komfortu i ochronę stóp.


Ich modny wygląd łączy się z zastosowaniem technicznych rozwiązań znanych z wyczynowych modeli biegowych butów. Oddychająca (paroprzepuszczalna) cholewka z siateczki odpowiada za odprowadzanie wilgoci z wnętrza butów. W sytuacji wzmożonej aktywności nie pozwoli na gromadzenie się wilgoci powstającej na skórze. W rezultacie dba o optymalny komfort termiczny. Antybakteryjne wykończenie wnętrza cholewki zapobiega namnażaniu się bakterii i sprawia, że nawet po całym dniu stopy będą czuły się świeżo.


Model CLOUD gwarantuje jednak przede wszystkim znakomity poziom przyczepności i amortyzacji. Piankowa konstrukcja podeszwy skutecznie tłumi wstrząsy płynące z podłoża co z kolei przekłada się na mniejsze zmęczenie samych stóp. Wspomniana konstrukcja znacząco przekłada się także na ograniczenie ryzyka powstania potencjalnych kontuzji. Wbudowana w podeszwę płyta Speedboard™ przyczynia się do jeszcze bardziej efektywnego ruchu. Wszystko to za sprawą odzyskania energii, która powstaje podczas ściskania podeszwy i wykorzystaniu jej do wybicia gdy stawiamy kolejny krok.


Będą idealnym wyborem, jeśli priorytetem jest wygoda przez cały dzień.

  • Profil: ACTIVE - wszystkie typy aktywności
  • Waga: 230 g
  • Drop: 6 mm
  • Informacja o rozmiarze Zaleca się wybór rozmiaru większego o połowę
  • Technologie Speedboard™ / CloudTec®
  • Aktywność CASUAL, TRENING
US77,588,599,51010,51111,51212,51314
EU4040,5414242,5434444,545464747,54849
UK6,577,588,599,51010,51111,51212,513,5

on running logo

Koncepcję produktu marki On Running zaprezentowano po raz pierwszy w 2010 r. na targach ISPO MUNICH. Mimo, że firma została założona ledwie miesiąc wcześniej, została doceniona, zdobywając nagrodę ISPO Brandnew. Trzej założyciele: Olivier Bernhard, Caspar Coppetti i David Allemann, głęboko wierzyli, że ich nietypowy produkt może odnieść sukces. Mimo, że większość wróżyła im biznesową porażkę. Często w wywiadach pomysłodawcy wspominali – „Kilku ekspertów powiedziało nam, że nie jest możliwe wejście na rynek obuwia z nową technologią i marką. Powiedzieli nam, żebyśmy tego nie robili. Dzięki Bogu, byliśmy jeszcze bardziej szaleni niż oni.”

Dziś ich produkty używane są przez ponad 4 miliony biegaczy w 55 krajach

Napisz opinię

Więcej produktów w tej samej kategorii