Wahoo trenażer KICKR Snap Bike Trainer

Wahoo

Nowy produkt

Ciesz się zupełnie nową jakością domowego treningu, korzystając z telefonu iPhone, ulubionej aplikacji rowerowej i urządzenia Wahoo SNAP Bike Power Trainer. Wystarczy założyć tylne koło i przymocować rower do urządzenia Wahoo SNAP, aby uzyskać dokładne pomiary.

2 299,00 zł

sprawdź koszt dostawy

Ostatnie egzemplarze!

Realizacja 24h

3 szt.

Darmowa dostawa

Jeśli kwota Twojego zamówienia przekroczy 250 zł za wysyłkę nie zapłacisz ani złotówki.

Ekspresowa wysyłka 24h

Wysyłki zazwyczaj realizujemy w 24h od zakupu!*

*Nie dotyczy produktów na zamówienie lub z ograniczoną dostępnością.

AŻ 30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni, aby zwrócić zakupiony produkt, jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupu.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Trenażer Wahoo KICKR Snap Bike Trainer to zupełnie nowa jakość domowego treningu! Korzystając z telefonu iPhone, ulubionej aplikacji rowerowej i urządzenia Wahoo SNAP Bike Power Trainer. Wystarczy założyć tylne koło i przymocować rower do urządzenia Wahoo SNAP, aby uzyskać dokładne pomiary, kontrolować swoją wytrzymałość za pomocą aplikacji w telefonie iPhone/ Android i cieszyć się wyjątkowo komfortową jazdą w domu.
Wahoo KICKR Snap jest trenażerem z oporem przykładanym do tylnego koła. Trenażer wykonano ze stalowych profili, a za opór odpowiada elektromagnetyczny silnik w połączeniu z pięciokilogramowym kołem zamachowym. Większa masa koła zamachowego przyczynia się do dokładniejszego odwzorowania realizmu jazdy.

Zasilanie z urządzenia z systemem iOS

Podłącz sprzęt bezprzewodowo do telefonu czy tableta, i całkowicie odmień swój trening stacjonarny. Skorzystaj z ulubionej aplikacji, aby ustawić progi wytrzymałościowe i wydajnościowe.

Wrażenie prawdziwej przejażdżki po drodze

Koło zamachowe zostało tak zaprojektowane, aby w pełni oddawać uczucie jazdy szosowej.

Akumulator

Bezpośredni pomiar jest wykonywany na piaście, dzięki czemu otrzymujesz ciągłe i skalibrowane dane z każdej przejechanej mili.

Możliwość regulacji i ustawienia w dowolnym miejscu

Uniwersalny projekt sprawia, że urządzenie pasuje do większości rowerów, a dzięki składanym podpórkom możesz je zabrać praktycznie wszędzie.

Najważniejsze cechy:

 • Łączność bezprzewodowa za pomocą technologii Bluetooth 4.0 oraz ANT+
 • Łatwość montażu, regulacji i przenoszenia
 • Realistyczne uczucie jazdy szosowej
 • Stały dostęp do precyzyjnych danych
 • Super cichy
 • Łatwe parowanie z bezpłatną aplikacją Wahoo Fitness oraz innym popularnym oprogramowaniem do treningu rowerowego

BONUS! Kiedy zarejestrujesz swój Wahoo KICKR SNAP otrzymasz od naszych partnerów możliwość darmowego przetestowania aplikacji towarzyszących.

 • 60-dniowa BEZPŁATNA wersja próbna Strava Premium dla nowych użytkowników > https://eu.wahoofitness.com/partners/strava
 • 1 bezpłatny pakiet regionalny na Komoot > https://eu.wahoofitness.com/partners/komoot
 • 30-dniowy DARMOWY Trial of Best Bike Split dla nowych użytkowników > https://eu.wahoofitness.com/partners/bestbikesplit
 • 30-dniowa bezpłatna wersja próbna jazdy z GPS do nowej jazdy z użytkownikami GPS Premium > https://eu.wahoofitness.com/partners/ridewithgps
 • 30-dniowa bezpłatna wersja próbna i spersonalizowany plan treningowy z dzisiejszego planu > https://eu.wahoofitness.com/partners/todaysplan
 • 30-dniowa bezpłatna wersja próbna i 2-tygodniowy plan treningowy od TrainingPeaks > https://eu.wahoofitness.com/partners/trainingpeak

Amerykańska marka Wahoo istnieje zaledwie kilka lat, ale zdążyła już zyskać renomę zarówno wśród zawodowców, jak i ambitnych amatorów, którzy poszukują profesjonalnego sprzętu do treningów i monitorowania swoich osiągów. Przedsiębiorstwo opracowuje aplikacje, czujniki i urządzenia do codziennego treningu w takich dyscyplinach, jak kolarstwo, bieganie i fitness. Dzięki nim możliwe jest połączenie domowego trenera, komputera rowerowego i pasa piersiowego przez Bluetooth z aplikacją Wahoo App i wyświetlanie oraz analizowanie danych treningowych w czasie rzeczywistym.

Napisz opinię

Więcej produktów w tej samej kategorii