Trec Kreatyna CM3 250g Pineapple

Trec Nutrition

Nowy produkt

  • 6650 mg jabłczanu kreatyny w dziennej porcji
  • Doskonała rozpuszczalność
  • Dobry smak
  • Dla osób zmagających się z „przemęczeniem mięśniowym”
  • Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych

36,00 zł

sprawdź koszt dostawy

Ostatnie egzemplarze!

2 szt.

Darmowa dostawa

Jeśli kwota Twojego zamówienia przekroczy 250 zł za wysyłkę nie zapłacisz ani złotówki.

Ekspresowa wysyłka 24h

Wysyłki zazwyczaj realizujemy w 24h od zakupu!*

*Nie dotyczy produktów na zamówienie lub z ograniczoną dostępnością.

AŻ 30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni, aby zwrócić zakupiony produkt, jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupu.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Kreatyna CM3 to preparat zawierający jabłczan trikreatyny. Jest to stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. CM3 zawiera kreatynę, która zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Korzystny efekt występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie.

Kreatyna to jeden z pierwszych suplementów wspierających energetykę wysiłkową. Najszybciej angażowanym źródłem energii w organizmie są zasoby ATP. Gdy wysiłek jest bardzo intensywny np. w czasie meczu, dochodzi do bardzo dynamicznej akcji, organizm dosłownie w ciągu 2-3 s wyzbywa się całego ATP. Seria w siłowni, czy akcja na boisku lub runda w sportach walki trwają dłużej niż 2 s, stąd organizm musi dysponować sposobami na szybkie odnowienie ATP. I tu właśnie wkracza do gry kreatyna, która je odtwarza. Niezwykle skutecznie czyni to kreatyna trec w formie jabłczanu.

Zalety kreatyny CM3 firmy Trec

  • Kreatyna CM3 to wyższa absorpcja mięśniowa kreatyny biorącej udział w przemianach energetycznych w czasie bardzo intensywnych wysiłków
  • Jabłczan kreatyny to wzrost czystej siły i masy mięśniowej
  • CM3 Trec to wzrost siły z zachowaniem dynamiki, szybkości
  • Kreatyna Trec to wyższy poziom energii na treningu
  • Suplementacji CM3 Trec nie towarzyszą przykre dolegliwości żołądkowe

Stosowanie:

Jednorazową porcję preparatu ‒ 5 g 1 miarka rozpuścić w 250–300 ml wody przy użyciu szejkera lub miksera. W zależności od zapotrzebowania stosować 2–3 porcji dziennie.W dni treningowe:I porcja rano po przebudzeniu, II porcja 30 min. przed treningiem, III porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe:I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami, III porcja przed snem.

OSTRZEŻENIA: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne. Azorubina może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, owies, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Tabela składu:

Informacje żywieniowe
Ilość produktu7 g*3,5 g
Składniki aktywne
Jabłczan Kreatyny6650,00 mg3325,00 mg
w tym kreatyna4690,00 mg2345,00 mg


* dzienna porcja produktu


logo trec
Trec jest polską firmą rodzinną, wyspecjalizowaną w produkcji odżywek dla sportowców,  żywności funkcjonalnej i odzieży sportowej oraz niekwestionowanym ekspertem na tym polu. W skład grupy Trec Nutrition wchodzi również m.in. marka odzieżowa Trec Wear.

Napisz opinię

Więcej produktów w tej samej kategorii