Pedały Wahoo Speedplay COMP

Wahoo

Nowy produkt

Wyjątkowy komfort i wszechstronność pedału szosowego SPEEDPLAY COMP wywodzi się ze stabilnej platformy, oferującej zarówno solidność, jak i wydajność kilometr po kilometrze dla rowerzystów na wszystkich poziomach.

679,00 zł

sprawdź koszt dostawy

Realizacja 3 dni

Darmowa dostawa

Jeśli kwota Twojego zamówienia przekroczy 250 zł za wysyłkę nie zapłacisz ani złotówki.

Ekspresowa wysyłka 24h

Wysyłki zazwyczaj realizujemy w 24h od zakupu!*

*Nie dotyczy produktów na zamówienie lub z ograniczoną dostępnością.

AŻ 30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni, aby zwrócić zakupiony produkt, jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupu.

Więcej szczegółów w regulaminie.

WAHOO SPEEDPLAY COMP

Wyjątkowy komfort i wszechstronność pedału szosowego SPEEDPLAY COMP wywodzi się ze stabilnej platformy, oferującej zarówno solidność, jak i wydajność kilometr po kilometrze dla rowerzystów na wszystkich poziomach. Precyzyjne zaangażowanie, bezwysiłkowe wypinaniei dwustronne wejście dzięki blokowi Easy Tension zapewniają łatwość użytkowania.


WEJŚCIE DWUSTRONNE
Symetryczny kształt pedałów SPEEDPLAY COMP pozwala na dwustronne wprowadzanie podczas wpinania. Koniec z szarpaniem lub przekopywaniem pedału.

ULEPSZONE CHODZENIE
Smukły profil i gumowa tekstura zapewniają zwiększoną stabilność podczas chodzenia w butach.

ZINTEGROWANY PROFIL
SPEEDPLAY COMP i Easy Tension Cleat tworzą bezproblemową integrację dla usprawnionego profilu. Bezpieczne połączenie przyczynia się do zwiększenia transferu mocy, co może ułatwić osiągnięcie tych trudnych do pokonania watów.

NIEZRÓWNANA WYSOKOŚĆ STOSU
Najlepsza w swojej klasie wysokość stosu pedału SPEEDPLAY zmniejsza ilość materiału między butem a wrzecionem. Zapewnia to solidne połączenie dla bardziej płynnego przenoszenia mocy przy każdym naciśnięciu pedału.

3-OSIOWA REGULACJA SKRĘTU
Blokada Easy Tension może być umieszczona na spodzie buta i regulowana do przodu i do tyłu, w lewo-w prawo i obrotowo, pozwalając na 0-15 stopni unoszenia.

ZOPTYMALIZOWANA BIOMECHANIKA
3-osiowa regulacja i niewielka wysokość stosu zaawansowanego systemu pedałów SPEEDPLAY pozwala rowerzyście dostosować dopasowanie do roweru z największym zakresem opcjonalności. Niższa wysokość stosu może pozwolić na lepsze przenoszenie mocy i zmniejszoną wysokość siodełka, co skutkuje zmniejszonym oporem.
Pedały SPEEDPLAY pozwalają na zakres ruchu do 15 stopni, dzięki czemu pięta może obracać się wokół środka pedału. Ten zakres ruchu stopy, podudzia i kolana zwiększa komfort i poprawia wydajność pedałowania.

DOSKONAŁE POKONYWANIE ZAKRĘTÓW
Smukły profil zaawansowanego systemu pedałów SPEEDPLAY pozwala na maksymalne pochylenie roweru podczas pokonywania ciasnych zakrętów. Pedałuj z pewnością, wiedząc, że Twój pedał nie uderzy w ziemię i nie pozostawi konkurencji w kurzu.

BLOKI W ZESTAWIE
Pedały SPEEDPLAY COMP zawierają zestaw bloków Easy Tension dla najbardziej przyjaznego dla rowerzysty systemu pedałów szosowych, umożliwiających chodzenie.
Specyfikacja:
Materiał korpusu: PPA
Materiał osi: Chrom-Molibden
Waga: 232g
Q-Factor: 53mm
Dołączone bloki: Easy Tension
Łożyska: Maszynowe i igiełkowe


Amerykańska marka Wahoo istnieje zaledwie kilka lat, ale zdążyła już zyskać renomę zarówno wśród zawodowców, jak i ambitnych amatorów, którzy poszukują profesjonalnego sprzętu do treningów i monitorowania swoich osiągów. Przedsiębiorstwo opracowuje aplikacje, czujniki i urządzenia do codziennego treningu w takich dyscyplinach, jak kolarstwo, bieganie i fitness. Dzięki nim możliwe jest połączenie domowego trenera, komputera rowerowego i pasa piersiowego przez Bluetooth z aplikacją Wahoo App i wyświetlanie oraz analizowanie danych treningowych w czasie rzeczywistym.

Napisz opinię

Więcej produktów w tej samej kategorii