Kask MTB GIRO RADIX INTEGRATED MIPS W matte grey green

GIRO

Nowy produkt

Radix MIPS łączy w sobie wytrzymały styl, trwałość, pokrycie głowy, lekkość i wentylację aby sprostać wymaganiom rowerzystów na szlaku.

-20%

447,20 zł

559,00 zł

sprawdź koszt dostawy

Realizacja 3 dni

9 szt.

Darmowa dostawa

Jeśli kwota Twojego zamówienia przekroczy 250 zł za wysyłkę nie zapłacisz ani złotówki.

Ekspresowa wysyłka 24h

Wysyłki zazwyczaj realizujemy w 24h od zakupu!*

*Nie dotyczy produktów na zamówienie lub z ograniczoną dostępnością.

AŻ 30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni, aby zwrócić zakupiony produkt, jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupu.

Więcej szczegółów w regulaminie.

KASK MTB GIRO RADIX

Radix MIPS łączy w sobie wytrzymały styl, trwałość, pokrycie głowy, lekkość i wentylację aby sprostać wymaganiom rowerzystów na szlaku. Wysoce regulowany System Roc Loc® 5.5 MIPS umożliwia dostosowanie dopasowania / odczucia w celu zwiększenia stabilności i komfortu przy jednoczesnym zapewnieniu dodatkowej ochrony przed siłami obrotowymi w przypadku uderzenia pod kątem. Daszek P.O.V. ™ oferuje 15 stopni regulacji, a twarda zewnętrzna powłoka z poliwęglanu jest na stałe połączona z wyściółką piankową EPS przy użyciu naszego procesu budowy In-Mold, dla zwiększenia trwałości i wentylacji bez nadmiernej objętości.

CECHY/FUNKCJE:
- Technologia zintegrowanego MIPS
- Głębokie pokrycie
- Daszek P.O.V.
- Antybakteryjna wyściółka Cool-fit

WENTYLACJA:
- 25 otworów wentylacyjnych z wewnętrznym okanałowaniem

MIPS jest jednym z najbardziej rewolucyjnych systemów ochrony głowy przed skutkami uderzenia.
MIPS - MULTI-DIRECTIONAL IMPACT PROTECTION SYSTEM, który zastosowano w kilku modelach kasków firmy GIRO, w tym model Radix.
MIPS to system z wykorzystaniem specjalnej wkładki, która pozostaje w tym samym miejscu na głowie, nawet jeśli skorupa kasku ulega przemieszczeniu w trakcie uderzenia o przeszkodę lub upadku na ziemię. Siły generowane przy zderzeniu dwóch rozpędzonych obiektów typu rower-rower, rower-samochód, power-pieszy czy w sytuacji gdy uderzamy głową o asfalt, są ogromne. Obecność systemu MIPS sprawia, że przeciążenia i energia powstała w takiej sytuacji, są dobrze rozłożone, a ryzyko urazów głowy ograniczane jest do minimum.KONSTRUKCJA:
- Poliwęglanowa skorupa In-Mold z wyściółką EPS

SYSTEM DOPASOWUJĄCY/REGULACJI:
- Roc Loc 5.5 MIPS


Giro łączy w sobie świetny design, funkcjonalność i styl życia. Czy to na rowerze czy na desce snowboardowej, osiągi i styl należą do Giro. Żywa marka, która myśli i kształtuje na nowo, zawsze tworząc niezwykłe produkty, które podnoszą poprzeczkę nieco wyżej. 

Napisz opinię

Kask MTB GIRO RADIX INTEGRATED MIPS W matte grey green

Kask MTB GIRO RADIX INTEGRATED MIPS W matte grey green

Radix MIPS łączy w sobie wytrzymały styl, trwałość, pokrycie głowy, lekkość i wentylację aby sprostać wymaganiom rowerzystów na szlaku.