GIRO Gogle TAZZ MTB iceberg heatwave - 2 szyby w zestawie !

GIRO

Nowy produkt

Gogle Tazz MTB mają komfortowy design i technologię rozszerzonej widoczności.

-85,00 zł

229,00 zł

314,00 zł

sprawdź koszt dostawy

Realizacja 3 dni

8 szt.

Darmowa dostawa

Jeśli kwota Twojego zamówienia przekroczy 250 zł za wysyłkę nie zapłacisz ani złotówki.

Ekspresowa wysyłka 24h

Wysyłki zazwyczaj realizujemy w 24h od zakupu!*

*Nie dotyczy produktów na zamówienie lub z ograniczoną dostępnością.

AŻ 30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni, aby zwrócić zakupiony produkt, jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupu.

Więcej szczegółów w regulaminie.

GOGLE MTB GIRO TAZZ

W ZESTAWIE:

  • Szyba kolorowa LDN S3
  • Szyba Przezroczysta 99% S0

Gogle Tazz MTB mają komfortowy design i technologię rozszerzonej widoczności.

CERTYFIKATY:
- Certyfikat dla motocykli terenowych

CECHY/FUNKCJE:
Gogle Tazz MTB pozwalają Ci skoncentrować się na szlaku dzięki technologii rozszerzonego widzenia, soczewkom z poliwęglanu oraz doskonałej wentylacji. Gogle rowerowe Tazz MTB wykorzystują nową, średnią ramę zaprojektowaną wokół naszej technologii Expansion View Technology (EXV), aby zapewnić szerokie pole widzenia przy minimalnej powierzchni, która jest wygodna przy różnych kształtach i rozmiarach twarzy. Wyraźna optyka i zrywki kompatybilne z soczewkami poliwęglanowymi dobrze działają z wygodnym, stabilnym dopasowaniem i pianką.

TECHNOLOGIE:

Technologia soczewek Vivid z optyką firmy Zeiss - opracowana w Giro we współpracy z optyką Zeiss, która poprawia wrażenia wizualne na śniegu poprzez poprawę kontrastu i rozdzielczości. Technologia soczewek Vivid skutecznie manipuluje niebieskim światłem, wpuszczając kontrastowe światło niebieskie, blokując szkodliwe światło UV. Vivid odfiltrowuje mgłę abyś mógł skupić się na przyjemności jazdy.

Technologia rozszerzonej widoczności - opracowana i udoskonalona w siedzibie naszego centrum badawczo-rozwojowego w Santa Cruz w Kalifornii, przełomowa technologia Giro (EXV) to nowy projekt ramki, który tworzy niezrównane pole widzenia. Rozpoczęliśmy od zaprojektowania gogli kompatybilnych z kaskiem, a następnie wyeliminowaliśmy i zredukowaliśmy materiał z ramki i zaprojektowaliśmy strefy bezramkowe, aby zoptymalizować masywne soczewki sferyczne i uzyskać maksymalne widzenie peryferyjne w naszych goglach.

Powłoka przeciwmgielna - każdy soczewka w goglach Giro ma naszą powłokę przeciwmgielną, dla dobrej widoczności i dobrych wrażeń podczas jazdy. Giro łączy w sobie świetny design, funkcjonalność i styl życia. Czy to na rowerze czy na desce snowboardowej, osiągi i styl należą do Giro. Żywa marka, która myśli i kształtuje na nowo, zawsze tworząc niezwykłe produkty, które podnoszą poprzeczkę nieco wyżej. 

Napisz opinię

Więcej produktów w tej samej kategorii

288,15 zł 339,00 zł -15%Realizacja 3 dni
288,15 zł 339,00 zł -15%Realizacja 3 dni
288,15 zł 339,00 zł -15%Realizacja 3 dni
288,15 zł 339,00 zł -15%Realizacja 3 dni
288,15 zł 339,00 zł -15%Realizacja 3 dni