Termos Coleman 1L

COLEMAN

Nowy produkt

Klasyczny termos ze stali nierdzewnej, wykonany w technologii próżniowej, posiada idealne właściwości termoizolacyjne. Doskonale sprawdzi się w ekstremalnych warunkach pogodowych zarówno zimą jak i latem

125,00 zł

sprawdź koszt dostawy

Ostatnie egzemplarze!

Czas realizacji 24h

3 szt.

Darmowa dostawa

Jeśli kwota Twojego zamówienia przekroczy 250 zł za wysyłkę nie zapłacisz ani złotówki.

Ekspresowa wysyłka 24h

Wysyłki zazwyczaj realizujemy w 24h od zakupu!*

*Nie dotyczy produktów na zamówienie lub z ograniczoną dostępnością.

AŻ 30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni, aby zwrócić zakupiony produkt, jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupu.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Klasyczny termos ze stali nierdzewnej, wykonany w technologii próżniowej, posiada idealne właściwości termoizolacyjne. Doskonale sprawdzi się w ekstremalnych warunkach pogodowych zarówno zimą jak i latem. Idealnie sprawdzi się również w codziennym zastosowaniu. Prosty, zakręcany korek z izolującą pianką EPS gwarantuje wygodę użycia, niezawodność działania oraz utrzymanie w czystości. Aby nalać płyn do kubka wystarczy jeden obrót korka (nie trzeba go całkowicie odkręcać). Pokrywa termosu służy jako praktyczny kubek. Pojemność 1L jest idealnym rozwiązaniem dla jednego użytkownika.

  • Utrzymywanie temperatury: 84 oC po 6 godz.
  • Waga: 639g

Coleman to amerykański producent sprzętu turystycznego i wyposażenia kempingowego. Początki firmy sięgają już roku 1900. Coleman zajmował się najpierw tylko produkcją lamp gazowych, które wtedy były powszechnie używane w domach, a nawet w miastach do oświetlania ulic jako latarnie. Dlatego do właśnie lampa jest logo firmy. Firma szybko zaczęła poszerzać swój asortyment o kuchenki turystyczne, przenośne lodówki oraz pozostały sprzęt turystyczny. Od 1960 roku w ofercie pojawiają się pierwsze turystyczne namioty. Firma przez wiele lat udoskonalała swoje produkty i dzisiaj marka Coleman jest jednym z liderów na rynku outdoorowo turystycznym.

Napisz opinię

Te produkty mogą cię zainteresować

Więcej produktów w tej samej kategorii