Sakwa Local na artykuły spożywcze oferuje 16 litrów pojemności, starannie się rozkłada, gdy nie jest używana, i jest kompatybilna z naszym systemem blokującym bagażnik.

Realizacja 3 dni

Nasza torba Local Saddle to nasza najbardziej ekonomiczna sakwa dla osób dojeżdżających do pracy.

Realizacja 3 dni

Sakwę tę można zamontować na bagażniku lub nosić na ramieniu podczas zakupów lub dojazdów do pracy.

Realizacja 3 dni

Torba na bagażnik BLACKBURN LOCAL TRUNK BAG jest idealna do używania w mieście. Rozsuwane, opuszczane boczne kieszenie z klapkami pomieszczą wszystko, co chcesz.

Realizacja 3 dni

Torba pod siodło BLACKBURN OUTPOST ELITE SEAT PACK 10,5l z workiem wodoodpornym, metalowe mocowanie do sztycy pneumatycznej.

Realizacja 3 dni

Przewożenie bagażu w przednim trójkącie ramy obniża środek ciężkości i zwiększa stabilność roweru. Dzięki wodoodpornym, lekkim materiałom i zgrzewanym szwom, a także dzięki wyjmowanym paskom, które chronią ramę, torba ta pasuje do większości rowerów.

Realizacja 3 dni

Torbę na bagażnik BLACKBURN LOCAL COOLER można zamontować na bagażniku lub nosić na ramieniu podczas zakupów lub dojazdów do pracy.

Realizacja 3 dni

Torba na bagażnik BLACKBURN CENTRAL SHOPPER'S jest idealna do używania podczas codziennych dojazdów do pracy i przemieszczania się po mieście.

Realizacja 3 dni

Torba na bagażnik BLACKBURN CENTRAL SADDLEBAG jest idealna do używania w mieście. Posiada pokrowiec na laptopa oraz pokrowiec chroniący przed deszczem.

Realizacja 3 dni

Torba na bagażnik BLACKBURN LOCAL GROCERY posiada dużą pojemność i jest kompatybilna z systemem mocowania Interlock.

Realizacja 3 dni

Nasza największa i najbardziej wodoodporna torba idelanie nadaje się na dojazdy do pracy w mokre dni albo na sezon monsónowy.

Realizacja 3 dni