Kompaktowa i bardzo wytrzymała lampka rowerowa, aluminiowa obudowa, która wykonana została z wysoką precyzją z obrabianego CNC aluminium, która zapewnia dużą trwałość i efektywne rozpraszanie ciepła

Realizacja 72H

Wysokowydajne, wielofunkcyjne oświetlenie rowerowe LED. Oddzielna głowica / akumulator dla wszechstronności i przenośności. Kompaktowy, wytrzymały i odprowadzający ciepło korpus z aluminium. Ultralekkie diody LED o mocy do 1000 lumenów.

Realizacja 72H

Kompaktowa i bardzo wytrzymała lampka rowerowa, aluminiowa obudowa, która wykonana została z wysoką precyzją z obrabianego CNC aluminium, która zapewnia dużą trwałość i efektywne rozpraszanie ciepła.

Realizacja 72H

Wysokowydajna lampa rowerowa ze zoptymalizowanym obiektywem STVZO dopasowanym do wysokiej klasy diod LED klasy motoryzacyjnej zapewnia wiodącą w klasie jasność, zasięg widzenia i bezpieczeństwo.

Realizacja 72H

Lezyne E-Bike Hecto STVZO E50 to przednia lampka rowerowa z obiektywem zgodnym z StVZO. Wyposażona została wysokowydajną diodę LED o mocy do 200 lumenów. Obudowa wykonana została z aluminium obrabianego CNC, co zapewnia trwałość i efektywne rozpraszanie ciepła. 

Realizacja 72H

Strip Drive Front to bardzo wszechstronne światło rowerowe LED o mocy do 400 lumenów. Charakteryzuje się lekką i wodoodporną konstrukcją z trwałą, współformowaną konstrukcją soczewki / korpusu.

Realizacja 72H

Obiektyw zgodny z normami StVZO. Wysokowydajna zawsze włączona dioda LED zapewnia 290 lumenów. Trwała, rozpraszająca ciepło konstrukcja aluminiowa obrabiana CNC. Wejście 6 - 12 V zgodne z rowerem elektrycznym, 6w łatwo podłącza się do akumulatorów najlepszych producentów, w tym Bosch, Shimano i Yamaha

Realizacja 72H

Kompaktowa i trwała przednia lampka rowerowa. Wbudowana dioda LED zapewnia imponujące 500 lumenów mocy wyjściowej oraz osiem trybów świecenia

Realizacja 72H

Wielofunkcyjne, wydajne światło rowerowe ze zoptymalizowanym obiektywem STVZO dopasowanym do światła LED zapewnia najlepszą w klasie jasność, zasięg widzenia i bezpieczeństwo.

Realizacja 72H

Imponująco jasne podwójne światło rowerowe z podwójną diodą LED z wytrzymałym korpusem wykonanym z aluminium. Zintegrowane żebra chłodzące optymalizują wydajność, a boczne wycięcia zapewniają widoczność z boku. Dzięki nawet 600 lumenom mocy wyjściowej i dziewięciu trybom mocy wyjściowej, z trybem Daylight Flash.

Realizacja 72H

Ompaktowa, superlekka rowerowa lampa bezpieczeństwa LED z możliwością wielokrotnego ładowania. Jego trwała, współformowana konstrukcja jest minimalna i ma klasę wodoodporności IPX7. Wszechstronny pasek montażowy szybko mocuje się do różnych rozmiarów prętów. Pięć trybów wyjściowych zapewnia do 15 lumenów.

Realizacja 72H

 Potężna i trwała przednia lampka rowerowa marki Lezyne Wbudowana dioda LED zapewnia przerażające 1800 lumenów mocy wyjściowej oraz 7 trybów świecenia. Obudowa wykonana z aluminium wyposażona w radiator, który zapewnia optymalne chłodzenie, oraz wycięcie, które poprawia widoczność z boku.

Realizacja 72H

Niemiecka soczewka StVZO zoptymalizowana pod kątem widoczności i dalekiego zasięgu wiązki wysokiej i niskiej. Wysokowydajny system podwójnych diod LED dostarcza 290 lumenów w zakresie wiązki niskiej i 500 lumenów w zakresie wiązki wysokiej.

Realizacja 72H