Klasyczna, uniwersalna mata samopompująca o prostokątnym kształcie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzeba lekkiego i pakownego rozwiązania. Bez problemu da się ją spakować do plecaka czy do sakwy rowerowej.

Realizacja 3 dni

Bardzo wygodny, klasyczny, nadmuchiwany materac kempingowy dla jednej osoby. Idealnie nadaje się do użytku podczas wielodniowego pobytu wakacyjnego lub dla gości. 24 pierścienie usztywniające oraz welurowe wykończenie zwiększają komfort snu. Szczelność konstrukcji zapewnia podwójny zawór Double litryock™ systemu Airtigth®. 

Dostępny

Klasyczny, nadmuchiwany materac to idealne rozwiązanie noclegowe na wszelkiego rodzaju rodzinnych kempingach i pobytach wypoczynkowych gdzie nie ma tradycyjnego łóżka. Materac dzięki welurowemu wykończeniu, oraz specjalnym pierścieniom usztywniającym, zapewnia wysoki komfort wypoczynku.

Dostępny

Dmuchany, bardzo wygodny materac jednoosobowy przeznaczony do użytku na kempingu i podczas dłuższych biwaków. Wykonany jest z innowacyjnej tkaniny DuraRest™ (trwale zlaminowany poliester z PCV)

Dostępny

Przyjemny w użyciu, trwały koc do namiotu pokryty od spodu warstwą PU, zabezpieczającą przed wilgocią. Do zastosowania od namiotem jak i na co dzień.

Dostępny
Obniżka!

Jednoosobowy materac powietrzny z przyjemnym w dotyku welurowym wykończeniem u góry, zapewni komfortowy wypoczynek na kempingu. 

Realizacja 72H

Jednoosobowy materac pneumatyczny z delikatnym welurowym wykończeniem u góry, zapewni komfortowy wypoczynek na kempingu lub podczas niespodziewanej wizyty gości. 

Realizacja 72H
Obniżka!

Nadmuchiwany dwuosobowy materac z przyjemnym w dotyku welurowym wykończeniem u góry, zapewni każdej parze komfortowy wypoczynek na kempingu lub podczas niespodziewanej wizyty gości.

Realizacja 72H
Obniżka!

Ręczna pompka do napełniania oraz opróżniania z powietrza materaców i pontonów. Pracuje podczas ruchu do góry i w dół. Wężyk posiada kilka końcówek pozwalających na współpracę urządzenia z różnymi zaworami. Waga: 1,05 kg

Realizacja 72H
Obniżka!

Dwuosobowy materac pneumatyczny z delikatnym welurowym wykończeniem u góry, zapewni komfortowy wypoczynek dwóm osobom na kempingu lub w domu, podczas niespodziewanej wizyty gości.

Realizacja 72H