W tym uniwersalnego przeznaczenia śpiworze, dzięki zwiększonej ilości izolacji Coletherm®, bez problemu można nocować nawet podczas nocy z temperaturą zbliżającą się do zera stopni. Idealnie sprawdzi się podczas wycieczek turystycznych – zarówno pieszych jak i na caravaningu. 

Realizacja 3 dni

Letni, 3-sezonowy śpiwór typu mumia dla dzieci. Model Frisco Mummy to świetny wybór dla aktywnych dzieci eksplorujących naturę przez cały rok. Śpiwór o dobrej renomie, który sprawdzi się przez większą część roku, a w szczególności gdy zaskoczy nas nocny chłód.

Dostępny

Ciepły i komfortowy śpiwór dziecięcy wyposażony w wydają ocieplinę Coletherm o dwuwarstwowej konstrukcji. Kształt typu mumia dopasowuje się do budowy ciała dziecka, zapewniając mu tym samym wysoki komfort termiczny podczas snu

Dostępny

Bardzo przytulny śpiwór zaprojektowany dla dzieci o wzroście do ok. 150cm. Wygodny u życiu kształt koperty z listwą termiczną ThermolockTM wzdłuż zamka i ściągaczem wokół szyi zabezpiecza przed ucieczką ciepła. Wzmocniony materiał zewnętrzny – poliester 185T zwiększa odporność na uszkodzenia.

Dostępny

Śpiwór przeznaczony na letnie noce i cieplejsze dni wiosenne i jesienne. Kształt typu mumia, kołnierz termiczny ze ściągaczem wokół ramion oraz ThermolockTM, czyli listwy osłaniające na całej długości zamka, lepiej izolują i zapobiegają uciekaniu ciepła.

Dostępny

Ten śpiwór turystyczny zaprojektowano z myślą o młodszych lub niższych osobach. Model zapewnia komfortowy wypoczynek w umiarkowanie chłodnych warunkach, idealnie sprawdzi się podczas wakacyjnego, rodzinnego kempingu. Kształt koperty oraz miły w dotyku przypominający flanelę materiał wyścielający wnętrze, gwarantują komfortowy wypoczynek.

Dostępny

Przytulny śpiwór kempingowy dla najmłodszych użytkowników przeznaczony dla osób o wzroście do ok. 150cm. Wygodny w użytkowaniu kształt koperty z listwą termiczną ThermolockTM wzdłuż zamka i ściągaczem wokół szyi zabezpiecza przed ucieczką ciepła. Fluorescencyjna grafika na wierzchniej części śpiwora uatrakcyjnia dzieciom użytkowanie i oswaja je z...

Dostępny

Śpiwór zaprojektowany do użycia w bardzo wszechstronnych warunkach. Sprawdzi się zarówno jako dwusezonowy śpiwór wyprawowy, ale także jako ciepła opcja do noclegu na kempingu. Wykonany jest materiałów o długiej żywotności, które nawet po wielu praniach nie tracą swych parametrów.

Dostępny

Przyjemny w użyciu, trwały koc do namiotu pokryty od spodu warstwą PU, zabezpieczającą przed wilgocią. Do zastosowania od namiotem jak i na co dzień.

Dostępny
219,00 zł 299,00 zł Realizacja 3 dni
Do listy życzeń
Realizacja 3 dni
Obniżka!

Coleman Biker to lekki śpiwór w kształcie mummii, przeznaczony dla rowerzystów, motocyklistów, ale także dla pieszych turystów jak i do wodnej turystyki.

Realizacja 3 dni