na stronę

Lekki i kompaktowy namiot plażowy to idealne rozwiązanie podczas wypoczynku nad morzem. Chroni zarówno przed wiatrem jaki i intensywnym słońcem (UV Guard).

Realizacja 3 dni

Namiot dwuosobowy marki Coleman o tunelowej konstrukcji. Cechuje go łatwe rozkładanie, wygodne wejście, duży przedsionek i wytrzymały tropik, który ochroni przed złą pogodą.

Realizacja 3 dni

Mniejsza wersja bestsellerowego namiotu Cortes Octagon. Przestronny namiot zaprojektowany na planie ośmiokąta. Do namiotu prowadzą dwa wejścia w kształcie litery „D”. Innowacyjne i praktyczne mocowanie na zawiasach pozwala zostawić drzwi w pozycji otwartej. Okna rozmieszczone na wszystkich ściankach gwarantują wspaniały widok 360 stopni.

Dostępny

Przestronny namiot zaprojektowany na planie ośmiokąta. Do namiotu prowadzą dwa wejścia. Innowacyjne i praktyczne mocowanie na zawiasach pozwala zostawić drzwi w pozycji otwartej. Okna rozmieszczone na wszystkich ściankach gwarantują wspaniały widok 360 stopni, doskonale sprawdzą się również jako otwory wentylacyjne.

Realizacja 3 dni
209,00 zł 259,00 zł Realizacja 3 dni
Do listy życzeń
Realizacja 3 dni
Obniżka!

Lekki i kompaktowy namiot plażowy to idealne rozwiązanie podczas wypoczynku nad morzem. Chroni zarówno przed wiatrem jaki i intensywnym słońcem (UV Guard). Wyposażony w stelaż z włókna szklanego i zapinaną podłogę. Kieszenie na balast po wypełnieniu piaskiem stabilizują konstrukcję.

Realizacja 3 dni

Obszerny namiot kempingowy z wysokim holem, idealny dla czteroosobowej rodziny. Zaletą namiotu jest możliwość podwieszenia wejścia do przedsionka uzyskując większą, zadaszoną powierzchnię. Dwa obszerne wejścia gwarantują doskonałą wentylację wnętrza.

Realizacja 3 dni

Łatwy w montażu i przestronny namiot dla czteroosobowej rodziny. Solidny, stalowy stelaż gwarantuje stabilność konstrukcji. Wyciemniona sypialnia zgodna z systemem BlackOut znacząco poprawia komfort snu nawet w ciągu dnia, a jej powiększony rozmiar zadowoli wymagających użytkowników.

Realizacja 3 dni

Zwarty czteroosobowy namiot, idealny na wyjazdy festiwalowe. Zastosowana technologia BlackOut Bedroom, pochłania 99% światła dziennego idealnie wyciemniając wnętrze. 

Realizacja 3 dni

Zwarty trzyosobowy namiot, idealny na wyjazdy festiwalowe. Zastosowana technologia BlackOut Bedroom, pochłania 99% światła dziennego idealnie wyciemniając wnętrze. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko na dłuższy sen po nocnej zabawie, ale także utrzymuje bardziej optymalną temperaturę wewnątrz namiotu w stosunku do otoczenia. 

Realizacja 3 dni

Ściana do wiaty FastPitch Shelter XL Sunwall Door z dwoma oknami oraz zamkiem błyskawicznym, dzięki któremu ścianka może służyć jako drzwi. Szybki montaż zapewnia wygodę użycia, a impregnacja UV Guard chroni przed promieniami ultrafioletowymi. 

Dostępny

Luksusowy, 6-osobowy namiot o tunelowej konstrukcji Valdes 6 XL FastPitch zapewni komfortowy pobyt na wakacjach rodzinie bądź większej grupie przyjaciół. Posiada wysoce przestronną strefę dzienną, a także odpowiednio rozległą werandę, na której będzie można bezproblemowo zmieścić stół i krzesła.

Dostępny

Rewolucyjny namiot Coleman Valdes 4 FastPitch z pompowanym stelażem FastPitch™ Air i przyciemnianą sypialnią BLACKOUT BEDROOM® - luksusowe warunki w kilka minut!

Realizacja 3 dni
Obniżka!

Duża wiata namiotowa zapewniająca ochronę nie tylko przed deszczem, ale także przed słońcem i wysoką temperaturą. Wyposażona w system rozkładania FastPitch, dzięki któremu rozstawienie wiaty jest możliwe w zaledwie 5 minut.

Realizacja 3 dni

Akcesorium dodatkowe do FastPitch Shelter XL Sunwall zapewniające ochronę przed wiatrem oraz zacinającym deszczem, montowane jako bok wiaty.

Realizacja 3 dni robocze

Duży namiot kopułowy, który sprawdzi się nie tylko jako namiot na weekendowe wycieczki, ale także jako łatwy w rozłożeniu namiot rodzinny. Obszerna sypialnia wyposażona w system BlackOut Bedroom idealnie sprawdzi się w przypadku rodzin chcących położyć swoje dzieci wcześniej spać. W przedsionku wyposażonym w podłogę oraz panele okienne pomieści się duża...

Realizacja 3 dni

Turystyczny namiot o konstrukcji igloo z obszernym przedsionkiem, w którym zastosowano przeźroczyste panele okienne oraz zwijana podłogę. Zastosowana technologia BlackOut Bedroom, pochłania 99% światła dziennego idealnie wyciemniając wnętrze. 

Realizacja 3 dni

Dwuosobowy namiot turystyczny o zwartej konstrukcji kopuły. Cechą szczególną namiotów z serii Kobuk jest wyposażenie sypialni w technologię BlackOut Bedroom, która pochłaniając 99% światła dziennego idealnie wyciemnia wnętrze.

Realizacja 3 dni

Pięcioosobowy namiot typu igloo z tunelowym przedsionkiem to idealna propozycja na rodzinny kemping lub dla grupy znajomych podczas festiwalu. Przestronna, podwieszana sypialnia zapewnia wygodny nocleg dla pięciu dorosłych osób.

Realizacja 3 dni

Model Basalt jest bardzo ciepłym, luksusowym śpiworem kempingowym, który idealnie nadaje się do użycia podczas rodzinnych wakacji. Prostokątny, przestronny kształt gwarantuje maksymalną swobodę ruchów i pełen relaks podczas snu. Wnętrze śpiwora wyścielono miłym w dotyku materiałem policotton a także wykończono impregnacją antybakteryjną. 

Realizacja 3 dni

Idealny namiot dla rodzin lub niedużych grup przyjaciół, które lubią wspólnie spędzać czas na łonie przyrody. Dzięki przemyślanej konstrukcji namiot jest wygodny nawet podczas dłuższych wyjazdów. Zapewnia też swobodę korzystania oferując jednocześnie przestrzeń przeznaczoną do wspólnego spędzania czasu.

Realizacja 72H